Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do Top dívky???

23. 12. 2007
Milá top Dívko....
Čaute všichni v redakci mýho nej nej časáčku ? TOP DÍVKY!
Jmenuju se Denisa a tímto mejlíkem bych se chtěla přihlásit do vaší suprový soutěže o NEJ TOP DÍVKU. Jsem crazy třináctiletá holka, chodím do osmé B a teď vám popíšu svůj každodenní život! Myslím, že takhle nějak žije pravá Top dívka.

Dnešní den začal jako každý jiný. Ale stejně je to crazy. Ráno v pět zazvonil budík (až v pět, protože jsme měli zrovna vyučování na devět), ve čtvrt na šest jsem vstala, políbila megaposter Sámera, posnídala jsem nízkotučnou snídani podle dietního programu z Top Dívky (číslo 7/2004), skládající se z misky müsli, 2 dcl středně perlivé minerální vody světově proslulé značky a čtvrtky banánu, poté jsem otevřela minulou Top Dívku na stránce s titulkem ?Chceš mít šik postavičku, jakou má Britney Spears??, kde jsem se dočetla, že Brit každé ráno 20 minut cvičí, přičemž posiluje hlavně zadeček a bříško, načež jsem začala popsané cviky pečlivě provádět, neboť Britney je mým velkým vzorem. Jednou bych chtěla být jako ona. Po skončení ?ranního tréninku s Britney? jsem se osprchovala, umyla si vlasy šamponem pro barvené a poškozené vlasy, jak mi poradila kadeřnice, neboť již třetím rokem každý měsíc střídám barvu vlasů podle toho, která je zrovna in. Nakonec jsem své vlasy pečlivě vyfénovala, nagelovala, navoskovala, natužila a postříkala lakem na vlasy, čímž jsem si vytvořila ?přirozený look podle Cameron Diaz?. Potom jsem si vyčistila svou pleť čisticí vodou, krémem, gelem a emulzí, načež jsem nanesla vrstvičku podkladového krému, vrstvičku make?upu a vrstvičku pudru, vrstvičku tvářenky a svrchní vrstvičku pudru, dvě vrstvy řasenky, oční linky, které už umím udělat hned napoprvé rovně (mám je za ty dva roky, co se maluji, natrénované), fialkové stíny, nabarvila jsem si rty jemně růžovou rtěnkou, použila lesk na rty a vytrhla si chloupek z obočí, čímž jsem vytvořila dokonalý ?look něžné Lolity?. Pak jsem si vycpala podprsenku dvěma páry vycpávek, načež jsem po pětiminutovém pozorování v zrcadle přidala ještě třetí (v Top dívce číslo 8/2004 jste psali, že na to kluci letí), hodila jsem na sebe tričko, na které mohu být náležitě pyšná, neboť bylo v minulé Top Dívce v rubrice ?tohle musíš mít? (str. 46), oblekla jsem si svou novou růžovou mikrosukni z LaHalle za devět kilo, ze které jsem si nenápadně vystrčila krajkovaná fialová tanga (jak radí vaše redaktorka Kačka ve svém super článku ?Ukaž zadeček?), nasoukala jsem se do bot na sedmicentimetrovém jehlovém podpatku, ještě jsem na rozloučenou vášnivě políbila Sámera (tentokrát jsem použila ?spešl líbací trik Jazykáč?, který jste podrobně popsali v čísle 4/2004) a konečně jsem vyrazila z domu.
Přede dveřmi domu jsem si ale uvědomila, že jdu vlastně do školy, a tak jsem se ještě vrátila pro kabelku se sešity, do které jsem přihodila ještě pilníček a lak na nehty, kdybych se náhodou ve škole nudila, což bylo dost pravděpodobné, ale jako správná Topdívka jsem si věděla rady a nakonec jsem přihodila do kabelky ještě celý kosmetický kufřík.
Ve škole se nic podstatného nedělo, akorát jsem podle rady Top Dívky (článek ?Jak být letos školní star?) 8/2004 ?s vševědoucím úsměvem setřela pana učitele?, neboť nevěděl odpověď na mou otázku, jaký je rozdíl mezi chemickým složením podkladového laku na nehty a chemickým složením krycího laku na nehty. Bylo to šíleně cool. Další událostí tohoto dne bylo to, že mi ten otrapa s naprosto děsným jménem Ivan (z naší třídy) v absolutně děsných kalhotách, které byly in tak za prezidenta Zápotockého, už ZASE dal kytku a čokoládové srdce. Copak neví, že čokoláda není dobrá na pleť?! Nevzdělanec! Opravdu mne uráží, že mi pořád nosí tak nezdravé věci. Určitě to dělá schválně. Třeba včera mi nabídl, že se se mnou rozdělí o svačinu. Že nevíte, co ten blbec jedl? Chleba se salámem ? s takovým tím, co má strašně velký obsah tuku. A to radši nemluvím o kaloriích. Fuj!!!
Cestou ze školy jsem si koupila novou Top Dívku, kde jsem našla rozhovor se Sámerem (díky, Top Dívko!!), ale nic nového jsem se nedozvěděla, kromě toho, že chodil už s devíti holkami. Já jsem zatím měla jen čtyři kluky. Já vím, že je to ostuda ve třinácti letech teprve čtyři, ale je to tím, že jsem hrozně vybíravá.
Zanedlouho se ale můj život obrátil vzhůru nohama. Když jsem totiž šla z nákupu s kámoškou, uviděla jsem JEHO. Byl přesnou kopií Sámera!! Bylo mu asi osmnáct ? přesně po takovém klukovi už dlouho toužím!! Rozhodla jsem se, že ho sbalím stůj co stůj. Vytáhla jsem si proto vydání Top Dívky, kde jsem nalistovala stránku s ?novými flirtovacími triky podle Jenifer Lopez?, které jsem si napřed nanečisto vyzkoušela na kamarádce, načež jsem je začala ukazovat tomu dvojníkovi Sámera. Ten se hned nechal sbalit a pozval mě na koktejl večer do baru U Gekona.
Poté, co jsem vytvořila ?večerní look podle Gwyneth Paltrow?, dorazila jsem s malým zpožděním do baru, kde již čekal Sámer 2, který se představil jako Dalibor. Dali jsme se do konverzace, ale když už jsem využila všechny věty z článku ?Věty pro první rande?, zavládlo trapné ticho, a tak se Dalibor zvedl ze židle, že si odskočí. A vtom se to stalo!! Uviděla jsem, že jeho kalhoty nejsou značkové!! Dostala jsem hysterický záchvat a začala jsem samozřejmě ječet. Z baru jsem utekla. Doufám, že mě s ním nikdo neviděl, to by byl trapas století!! (určitě bych vám ho poslala do rubriky ?To byl ale trapas!?)
Když jsem však šla temnou nocí sama domů, trochu jsem se bála, jelikož jsem s sebou měla jen tělový sprej, který by se v případě nouze dal v útoku proti úchylovi použít. Jindy bych se vyzbrojila víc, ale dnes jsem počítala s tím, že mě Sámer 2 doprovodí až domů, takže jsem měla opravdu strach. A co se nestalo! Samozřejmě mě přepadl úchyl! Ale ne jen tak ledajaký! Byl to Ivan!!! Začala jsem zase ječet, protože jsem měla pocuchané nervy už z baru, přičemž jsem ho i pro jistotu postříkala sprejem, který jsem měla pro takovéto případy nachystaný (jak radí váš super časák v čísle 5/2004 v článku ?Braň se a chraň se?). Ivan se začal smát, že teď bude vonět tak krásně, jako já a samou radostí mu třikrát přeskočil hlas. Když jsem viděla, jak je z toho šťastný, zeptala jsem se ho, jestli by mne nedoprovodil domů, neboť sama jsem se skutečně bála. On samozřejmě nadšeně přitakal a zařadil se po mém boku. Celou cestu si se mnou povídal, a ač to bylo chvílemi i dost trapné, přistihla jsem se, že se tomu směju a že je mi s ním docela hezky, mnohem lépe než s tím blbcem Sámerem 2 (Daliborem). I když ten byl zase reprezentativní a nemusela bych se s ním stydět ukázat před ostatními (ale to by si musel převléct kalhoty). Ale stejně mi v tuto chvíli byl sympatičtější Ivan. Ach jo, asi jsem už dospělá, když přemýšlím takovým dospělým způsobem?
Když jsme přišli k našemu domu, dokonce jsem mu dovolila, aby mi dal malou pusu na rozloučenou (mimochodem líbá stylem ?slepice, klovající do vajíčka?, který jste popsali v některé z minulých Top Dívek ? myslím, že to byla 9/2004). Vzápětí mi od něj došla smska, jestli s ním nechci chodit, a tak pořád nevím? on je totiž strašně milý, ale bohužel úplně OUT!! I když, teď si nedávno vlastně koupil nové tričko, co měl na sobě váš model na stránce 24 v minulém čísle. Tak uvidíme?

Zbytek dne nebudu popisovat, ale prozradím, že to probíhá podobně jako začátek ? cvičím, nízkokaloricky večeřím, odličuji se? ano, myslím, že já jsem ta pravá NEJ TOP DÍVKA. Ale i kdybych tuto vaši soutěž nevyhrála, nic bych si z toho nedělala, neboť stejně nestojím o kosmetickou sadu, kterou výherkyně obdrží, a to proto, že jsem Ivanovi řekla, že čokoládu nechci, že jediný dárek, který dokážu ocenit, je kosmetický přípravek, ladící k mému typu pleti, přičemž jsem mu darovala paletu odstínů, příslušících ?zimnímu typu?, které jsou letos zatraceně in. A tak tuším, že kosmetiky nyní budu mít dostatek? Tak mě napadá, nemohli byste mi v případě výhry poslat radši kosmetický kufr? Nemám tu kosmetiku kam dávat?
Vaše věrná čtenářka Denisa (deniska.crazy.top.girl@email.cz)

P.S.: Mám důležitou otázku do rubriky ?Sex, láska a trápení?, kterou se jistě zabývá spousta děvčat: Jak mu mám při předehře sundat ponožky, aby to nebylo trapné, ale vzrušující a sexy? Moc díky za odpověď, jste super!!

P.S.2: Mohli byste prosím vydat další článek nebo aspoň fotoromán o Sámerovi? Miluju ho!!
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Wladěn, 27. 3. 2008 19:44)

Hihi:D jo takový holky mam fakt ráda:D Akorát to nějak nesedí.. vzala si sukni myslím... tagže nebylo nejspíš zimní období.. Jenže dyž šla wečer domů, byla tma... V létě je tma kolem 11.. A to by ji rodiče nepustili:D tagže byl asi podzim žejo:D:D